Odszkodowania deweloperskie

Kancelaria świadczy kompleksowe usługi z zakresu prawa nieruchomości, ze szczególnym uwzględnieniem sporów z deweloperami. 

Analizujemy stan prawny nieruchomości przed jej zakupem lub sprzedażą, dbając o bezpieczeństwo prawne Klienta. Weryfikujemy i sporządzamy wszelkie dokumenty oraz umowy związane z procesem zakupu lub sprzedaży nieruchomości – umów rezerwacyjnych, przedwstępnych, deweloperskich, sprzedażowych. 

Pomoc prawna w sporach z deweloperami w Poznaniu

Reprezentujemy Klientów w sporach z deweloperami – w sprawach dotyczących odmowy wydania lokalu oraz przeniesienia prawa własności przez deweloperów oraz opóźnienia w wykonaniu tych zobowiązań przez Deweloperów. Specjalizujemy się w zakresie pomocy prawnej w przypadku wystąpienia wad i usterek nieruchomości nabywanych od deweloperów oraz na rynku wtórnym. 

Pomożemy wybrać adekwatne rozwiązaniem prawne dla Państwa problemu. Dzięki naszym działaniom doprowadziliśmy do wielu skutecznych napraw zaistniałych wad oraz odzyskaliśmy dla naszych Klientów środki pieniężne. Niewątpliwym atutem Kancelarii jest bogate doświadczenie z zakresu prawa budowlanego.

Rękojmia i odszkodowania deweloperskie

Spory z wykonawcami - szkody remontowe oraz wykonawcze

Weryfikacja umów deweloperskich