Nasz zespół

Piotr Chomicz
adwokat, wspólnik

Adwokat Piotr Chomicz uzyskał tytuł magistra prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. Następnie odbył aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Poznaniu. Symultanicznie uzyskał tytuł magistra historii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach. Po ukończeniu aplikacji został wpisany na listę adwokatów Okręgowej Rady Adwokackiej w Poznaniu pod numerem POZ/Adw/3747. Obecnie jest doktorantem Szkoły Doktorskiej Uniwersytetu Jana Kochanowskiego Kielcach.

Adwokat Piotr Chomicz w swojej dotychczasowej praktyce zajmował się kompleksową obsługą przedsiębiorców oraz klientów indywidualnych. Posiada bogate doświadczenie w sprawach rodzinnych. Występuje w charakterze obrońcy przed sądami karnymi oraz penitencjarnymi na wszystkich etapach postępowania. Specjalizuje się w sprawach odszkodowawczych oraz o zapłatę odszkodowania.

Michał Śląski
radca prawny, wspólnik

Radca prawny Michał Śląski ukończył prawo w trybie stacjonarnym na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, a następnie aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Poznaniu. Z wynikiem bardzo dobrym zdał radcowski egzamin zawodowy i został wpisany na listę radców prawnych pod numerem PZ-4612.

Od 2010 r. zdobywał praktykę zawodową w poznańskich kancelariach adwokackich oraz radcowskich. Radca prawny Michał Śląski posiada bogate doświadczenie w kompleksowej obsłudze podmiotów gospodarczych (spółek komandytowych, spółek z ograniczoną odpowiedzialnością czy Spółek Akcyjnych). Specjalizuje się w pomocy prawnej osobom poszkodowanym przez biura podróży czy instytucje finansowe. Z powodzeniem reprezentuje w sądach kilkuset Klientów poszkodowanych przez banki (frankowiczów oraz eurowiczów).

Łukasz Trzaskowski
radca prawny, wspólnik

Radca prawny Łukasz Trzaskowski jest absolwentem prawa na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Po odbyciu aplikacji radcowskiej został wpisany na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu pod numerem PZ-4617.

Radca prawny Łukasz Trzaskowski posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze przedsiębiorców oraz klientów indywidualnych. Specjalizuje się w prawie administracyjnym, ze szczególnym uwzględnieniem prawa budowlanego oraz prawa zagospodarowania przestrzeni. Zajmuje się obsługą branży budowlanej oraz inwestorów, reprezentuje Klientów w postępowaniach przed sądami cywilnymi i sądowoadministracyjnymi oraz w ramach postępowań administracyjnych. Ponadto pełni również funkcję kuratora dla pozwanych w toku postępowań prowadzonych przed Sądem Okręgowym w Poznaniu, w tym w sprawach dotyczących ajentów Żabki.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Jakub Kowalski
Prawnik

O nas

Zajmujemy się ściśle określonymi kategoriami spraw. Wiedza oraz zdobyte doświadczenie w tych sprawach pozwala nam na świadczenie usług prawnych na najwyższym poziomie. 

Kancelarię tworzy zespół skutecznych prawników, który cały czas podnosi swoje kompetencje. Stawiamy na prosty przekaz i rzetelne informowanie o stanie sprawy, jak i szansach na powodzenie. Są to podstawy do współpracy opartej na pełnym zaufaniu Klienta do Kancelarii. 

Wyróżniającą nas cechą są również przejrzyste warunki współpracy dostosowane do indywidualnych potrzeb Klienta.

WIEDZA | SKUTECZNOŚĆ | ZAUFANIE